نحوه ثبت نام

image-نحوه ثبت نام

ثبت نام در سامانه نوبتیک بسیار آسان هست و کمتر از یک دقیقه وقت شما را خواهد گرفت:

 

 

ثبت نام در سامانه نوبتیک

 

 

 

 

 

1- در مرحله اول شما باید از طریق منوی بالای سایت روی گزینه حساب کاربری با ماوس رفته و از زیرمنوی آن گزینه عضویت ارائه دهندگان را کلیک بفرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2- بعد از زدن دکمه مورد نظر که با حاشیه قرمز در تصویر بالا مشخص شده وارد صفحه ثبت نام می شوید. در صفحه ثبت نام فرم زیر را مشاهده می کنید که باید مقادیر آن را با توجه به توضیحات پرنمایید.

 

 

ثبت نام اعضا

 

 

 
 
 
 

فرم ثبت نام سامانه نوبتیک

 


نام : در این فیلد ، نام خود را وارد کنید. در این فیلد امکان درج اطلاعات هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی وجود دارد.
اما ترجیحا برای نام و نام خانوادگی از زبان فارسی استفاده کنید.

نام خانوادگی: نام خانوادگی خود را در این بخش وارد کنید.

تلفن : در فیلد تلفن باید حتما صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی در آورده و بعد اقدام به درج تلفن همراه خود نمایید.

آدرس ایمیل: یک ایمیل معتبر در این فیلد وارد کنید. توجه داشته باشید که لینک فعال سازی حساب کاربری به این ایمیل ارسال خواهد شد.

نام کاربری : یک نام کاربری برای منحصر به فرد برای خود درج کنید، می توانید از ترکیب نام و نام خانوادگی خود به زبان انگلیسی بهره ببرید. نام کاربری شما قبلا نباید در سامانه ثبت شده باشد.

کلمه عبور : در این فیلد رمز حساب کاربری خود را وارد کنید. رمز وارد شده باید بین 6 الی 16 کاراکتر باشد. برای ساخت رمز از ترکیب حروف کوچک و بزرگ، کاراکترها و اعداد استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

3- اگر کلیه اطلاعات را بدرستی وارد کنید و گزینه ارسال را بزنید، با پیغام ثبت نام شما با موفقیت انجام شد روبرو می شوید. حال برای فعال سازی حساب به ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کردید ، بروید.

 

 

پیغام ثبت نام با موفقیت انجام شد

 

 

 

 

ایمیل ثبت نام در نوبتیک

 

 

 

4-با رفتن به ایمیل خود خواهید دید که یک ایمیل ثبت نام با موضوع ثبت نام در سامانه نوبتیک برای شما ارسال شده است. روی ایمیل کلیک کنید تا ایمیل باز شود. بعد از باز شدن ایمیل، پیغام خوش آمدگویی را ملاحظه می کنید. روی لینک فعال سازی که در ایمیل هست کلیک کنیدتا حساب شما فعال شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5- بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی به وب سایت برمی گردید و با پیغام فعالیت حساب کاربری روبرو خواهید شد.

 

 

پیغام ثبت نام با موفقیت انجام شد

 

 

 

 

به همین راحتی، ثبت نام شما به پایان رسید. حال با توجه به تصویر اول این بار بر روی گزینه حساب کاربری با ماوس رفته و گزینه ورود را بزنید و در صفحه ورود، اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه وارد نمایید.